Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku Montaż stoiska handlowego

Poznań

, Jobhouse

Montaż stoiska handlowego
Poznań

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

MONTAŻ I DEMONTAŻ STOISKA TARGOWEGO - POZNAŃ

Obowiązki:
- montaż i demontaż stoiska targowego
- przenoszenie rzeczy ze samochodu na stoisko

Wymagania

- doświadczenie przy montażu i demontażu
- status ucznia/studenta
- zdolności manualne
- siła fizyczna
- dyspozycyjność 30.01 w godzinach 9.00-17.00 oraz 07.02 w godzinach 10.00-15.00

Oferujemy

- stawkę godzinową 10 zł/h netto
- pracę 30.01 w godzinach 9.00-17.00 oraz 07.02 w godzinach 10.00-15.00
- miłą atmosferę
- pierwszeństwo przy kolejnych zleceniach

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp. z o.o z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane."