Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku DIETETYK

Bydgoszcz

, Food Investment S.A.

DIETETYK
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Zakres wykonywanych zadań:
- prowadzenie dokumentacji żywieniowej,
- planowanie jadłospisów dla poszczególnych grup ludności,
- dobór produktów spożywczych do planowania jadłospisów,
- stosowanie zasady systemu analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli w produkcji posiłków, ze szczególnym uwzględnieniem zapobiegania chorobom, infekcjom i inwazjom,
- nadzór i kontrola prawidłowości przebiegu procesów technologicznych na wszystkich etapach produkcji potraw z uwzględnieniem systemu analizy zagrożeń krytycznych punktów kontroli,
- zdobywanie zaufania klienta.

Wymagania

-wykształcenie specjalistyczne na stanowisku dietetyka/ wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie i dietetyka, biologia, chemia i pochodne),
-kwalifikacje umożliwiające pełnienie funkcji dietetyka przy żywieniu zbiorowym,
-zaświadczenie o stanie zdrowia kandydata na ww. stanowisko i zaświadczenie dopuszczające do kontaktu z żywnością oraz z urządzeniami i pomieszczeniami kuchennymi,
-komunikatywność,
-zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
-wysoka kultura osobista,
-umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
-dobra znajomość zasad komponowania jadłospisów,
-dyspozycyjność,
-doświadczenie w pracy, jako dietetyk mile widziane.

- określanie roli składników pokarmowych w organizmie człowieka,
- określanie norm zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze dla różnych grup wiekowych, zawodowych,
-stosowanie przepisów prawa dotyczących wykonywanych zadań zawodowych,
-umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych dla przygotowania jadłospisów, zestawień zapotrzebowania surowców itp.,
-znajomość prowadzenia dokumentacji dietetyka,
-umiejętność współpracy z personelem kuchni, magazynu, zaopatrzenia, księgowości.

Oferujemy

- umowa o pracę,
- możliwość rozwoju osobistego,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- satysfakcję z wykonywanej pracy,
- miła atmosfera pracy,
- praca w młodym zespole,
- godziwe wynagrodzenie,
- możliwość zdobycia doświadczenia.