Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik ds. logistyki

Katowice

, Elamed Sp.z.o.o Sp.k

Pracownik ds. logistyki
Katowice

Opis stanowiska

Elamed Media Group to lider w dostarczaniu wiedzy dla specjalistów. Wydajemy czasopisma branżowe, książki oraz multimedialne kursy na DVD, organizujemy także szkolenia i konferencje inspirując do poszukiwania efektywnych kierunków rozwoju. Codziennie wspieramy w pracy ponad 300 tysięcy profesjonalistów, gwarantując im dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji oraz światowych trendów.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK DS. LOGISTYKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- prowadzenie gospodarki magazynowej książek i czasopism,
- prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie CRM
- przygotowywanie paczek do wysyłki
- przygotowywanie przesyłek pobraniowych, poleconych, zwykłych
- wydawanie czasopism pracownikom

Wymagania

- sumienność i obowiązkowość,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- czynne prawo jazdy kat. B.
- mile widziane techniczne wykształcenie,
- mile widziana znajomość programu CRM

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ,
- pracę w miłym i zgranym zespole,
- możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.