Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Marki
    (05-270)

Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy w branży spożywczej

Marki

, TOOLIP HR SP. Z O.O SP.K

Przedstawiciel handlowy w branży spożywczej
Marki

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Lokalizacja :
• Ok. 10 min od Radzymina

Godziny pracy :
• Elastyczne, uzależnione od zapotrzebowania

Opis stanowiska:
• Efektywne i celowe prowadzenie komunikacji / kampanii marketingowych
• Pozyskiwanie nowych Klientów
• Wprowadzanie na rynek bajgli Amerykańskich
• Budowanie oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
• Tworzenie nowych tras sprzedażowych oraz punktów sprzedaży

Wymagania

• Osób z doświadczeniem na stanowisku handlowiec ( mile widziane w branży piekarniczej )
• Kandydatów z bardzo dobrą taktyką sprzedażową i negocjacyjną
• Umiejętność wykorzystywania i znajomość narzędzi marketingowych
• Prawo jazdy k. B ( własny samochód na pierwszy miesiąc- robiony zwrot kosztów, po okresie próbnym gwarantowany samochód służbowy)
• Osób kreatywnych , pracowitych, samodzielnych oraz zaangażowanych
• Kandydatów, którzy potrafią zredagować oferty handlowe , prezentacje
• Umiejętność redagowania tekstów

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Pełne szkolenie z zakresu funkcjonowania firmy
• Możliwość rozwoju