Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Gorzów Wielkopolski
    (66-400)

Praca na stanowisku asystent wsparcia sprzedaży

Gorzów Wielkopolski

, Randstad Polska Sp. z o.o.

asystent wsparcia sprzedaży

Opis stanowiska

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Gorzowie Wlkp., woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:
asystent/ka działu sprzedaży
Zakres obowiązków:
udział we wdrożeniu nowego systemu
codzienne wsparcie Dyrektora Sprzedaży w wyznaczonych zadaniach
zbieranie, przetwarzanie i weryfikacja danych
tworzenie raportów na potrzeby Dyrekcji oraz działów wsparcia
budowanie i utrzymanie bazy danych określonych produktów
tworzenie analiz i raportów na potrzeby zespołu sprzedażowego z regionu EMEA
wsparcie w pracach administracyjnych lokalnego działu sprzedaży

Wymagania

wy kształcenie wyższe (ekonomia, marketing, stosunki międzynarodowe, zarządzanie
język angielski na poziomie bardzo dobrym
doświadczenie w tworzeniu analiz biznesowych – mile widziana
komunikatywność, inicjatywa, dobra organizacja pracy
analityczny umysł
bardzo dobra znajomość aplikacji IT (SAP, Google, MS Office – w tym Excel
gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

umowa o pracę na czas określony - do końca 2016 r.
udział w międzynarodowym projekcie
możlwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku