Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Reprezentant Handlowy Orange Polska S.A.

Konin

, Orange Retail S.A.

Reprezentant Handlowy Orange Polska S.A.
Konin

Opis stanowiska

Szukamy osób na stanowisko Reprezentanta Handlowego/ Orange Konsultanta, który będzie:
- aktywnie pozyskiwać klientów dla firmy Orange Polska S.A.
- realizować cele ilościowe i jakościowe,
- pracować w trybie niestacjonarnym kontaktując się bezpośrednio z klientami,

Wymagania

- pracę w elastycznych godzinach,
- najwyższe stawki prowizyjne na rynku,
- wsparcie finansowe,
- szkolenia,
- umowę zlecenie lub prowadzenie własnej działalności
Mile widziane będzie doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy

Praca możliwa jest także w miejscowościach poza Koninem tj. Września, Gniezno, Turek, Koło, Kłodawa, Kalisz ..