Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Głogów
    (26-432)

Praca na stanowisku KONSTRUKTOR CAD

Głogów

, Idea HR Doradztwo Personalne

KONSTRUKTOR CAD
Głogów

Opis stanowiska

IDEA HR Doradztwo Personalne (nr agencji 10618) świadczy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych, pracy tymczasowej, szkoleń i coachingu oraz doradztwa HR.

Obecnie dla naszego klienta, firmy w Głogowie poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

konstruowanie narzędzi
wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych
nadzór nad wdrażaniem technologii
nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania

doświadczenie w branży metalowej
wykształcenie techniczne
doświadczenie na stanowisku konstruktora
znajomość rysunku technicznego
znajomość programów CAD (najlepiej Solidworks)
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na komunikację

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od doświadczenie i umiejętności
pracę w międzynarodowym środowisku
możliwość rozwoju umiejętności konstruktorskich

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"