Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdynia
    (80-801)

Praca na stanowisku Account Manager ze znajomością języka niemieckiego

Gdynia

, SenioVita

Account Manager ze znajomością języka niemieckiego
Gdynia

Opis stanowiska

SenioVita – z powodzeniem działa w obszarze usług opiekuńczych dla osób starszych na polskim rynku od 2008 roku. Specjalizuje się w rekrutacji opiekunek/opiekunów z całej Polski na terenie Niemiec oraz świadczeniem usług opiekuńczych.

Zespół SenioVita to profesjonaliści, ale przede wszystkim ludzie. Gwarantujemy stabilne miejsce pracy pełne wyzwań i wzajemnej inspiracji. Działamy z pasją i każdego dnia pracujemy na wspólny sukces.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Account Managera gotowego do przekraczania granic zarówno językowych, jak i sprzedażowych, do którego głównych zadań należeć będzie:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z terenów Niemiec oraz realizacja założonych celów sprzedażowych
- budowanie i utrzymywanie istniejących relacji z Klientami
- wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
- przygotowywanie umów handlowych i negocjowanie kontraktów
- raportowanie działań oraz przygotowywanie analiz na potrzeby Zarządu

Wymagania

- 2 lata aktywnego pozyskiwania Klientów oraz finalizacji kontraktów sprzedażowych
- telefoniczna obsługa Klienta

Oczekiwane umiejętności:
- zdolności negocjacyjne
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
- silna orientacja na osiąganie sukcesów
- zdolności interpersonalne, komunikatywność
- zdolność analitycznego myślenia
- inicjatywa i samodzielność w działaniu

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- możliwość rozwoju poprzez pakiet szkoleń
- podstawowe narzędzia pracy
- pakiet medyczny Medicover
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie