Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik działu utrzymania klienta

Warszawa

, Agencja Promocji

Pracownik działu utrzymania klienta
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osób do współpracy w mieście Warszawa- Mokotów .
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób uczących się (pełnoletnich, studiujących np.w trybie zaocznym), osób czasowo pozostających bez pracy, oraz osób pracujących w niepełnym wymiarze czasu pracy , które poszukują możliwości dodatkowego zarobku.
Poniżej szczegóły naszej oferty
Pracownik Działu Utrzymania Klienta
Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za telefoniczną obsługę Klienta, polegającą między na wykonywaniu połączeń
wychodzących:
• kontakt z Klientami, którzy złożyli pisemną rezygnację,
• udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące oferty,
• kontakt z Klientami, którym zbliża się data zakończenia kontraktu umowy
• dobór rozwiązań cennikowych dla stałych i nowo pozyskanych abonentów
• przygotowywanie ofert na stałych klientów

Wymagania

• mile widziane osoby z doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (lub na podobnym stanowisku ale nie koniecznie),
• umiejętność obsługi komputera (MS Office),
• dobra dykcja,
• komunikatywność, taktowność i rzeczowość,
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, zazwyczaj w godzinach od 9:00 do 17:00 lub w innych do ustalenia przed rozpoczęciem pracy
Informacje dodatkowe:
• miejsce pracy: Warszawa-Mokotów
• umowa dzieło/zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
• atrakcyjna stawka godzinowa 10 zł "na rękę"

Oferujemy

ednocześnie prosimy o umieszczanie w dokumentach:
następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz.926 ze zm.)