Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Handlowiec

Szczecin

, Blue Tn sp. j

Handlowiec
Szczecin

Opis stanowiska

Firma Barline- Grupa Blue Tn poszukuje energicznego sprzedawcy w sklepie internetowym, który prężnie rozwinie dział detaliczny
Zajęcia:
-obsługa i opieka nad klientem (maile, akcje marketingowe, telefony, realizacja zamówień),
- obsługa kasy fiskalnej i programu Subiekt,
-kontakt telefoniczny z klientami,
-prowadzenie konta Allegro,
- inne w zależności od potrzeb.

Wymagania

-znajomość Adobe Photoshop-może być do nauki
-znajomość języka angielskiego- dobra,
-znajomość jęz. niem. dod. atut
-znajomość pakietu office- b.dobra,
-systematyczność i sumienność,
-umiejętność pracy w zespole
-dyspozycyjność, komunikatywność,
-znajomość programów księgowo-magazynowych, kasy fiskalnej
-pozytywne podejście do życia i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych przez telefon.

Oferujemy

-stabilność zatrudnienia,
-doskonałą atmosferę,
-kształcenie i podnoszenie swoich kwalifikacji,
-pełne radości i wyzwań zajęcie na długi okres,