Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Telefoniczny Doradca Klienta

Wrocław

, Call Center Dynamic Sales

Telefoniczny Doradca Klienta
Wrocław

Opis stanowiska

TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Wrocław, Kiełbaśnicza 28
Wymiar pracy: Pełen etat

Wymagania

zaangażowania i pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
mile widziani uczniowie / studenci studiów dziennych, wieczorowych i zaocznych
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
znajomości obsługi komputera
odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy

podstawa godzinowa od 10,50 brutto + prowizja
możliwość wygodnego łączenia nauki ze szkołą ELASTYCZNY GRAFIK
cykl szkoleń z zakresu sprzedaży i negocjacji zakończony certyfikatem
karty Benefit System
jasne zasady wynagradzania w oparciu o wysoką podstawę godzinową oraz premię
pracę w samym centrum miasta

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Informujemy,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

* Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz 926 ze zm.).

Ogłoszenie zostało pobrane z serwisu pracadlastudenta.pl