Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

Warszawa

, Multi Interactive Solutions Sp. z o.o.

JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER
Warszawa

Opis stanowiska

W związku rozwojem działu sprzedaży poszukujemy osoby, która:
wykorzystując swoje doświadczenie i pomysłowość będzie pozyskiwać nowych Klientów,

- wesprze nas w działaniach komunikacyjnych oraz relacyjnych z Klientami,
- dzięki bieżącemu monitoringowi rynku oraz trendów będzie kreować pomysły i rozwiązania, które pozwolą przygotować ofertę dopasowaną do potrzeb Klientów,
- będzie umawiać spotkania, w których również będzie aktywnie uczestniczyć,
- wspólnie z nami będzie tworzyć markę firmy,
- będzie przygotowywać raport podsumowujący wyniki swojej pracy.

Wymagania

Jeśli zatem:
- umiesz budować i podtrzymywać relacje z Klientami biznesowymi,
wiesz jak badać potrzeby Klientów,
- masz doświadczenie w „coldcalling”,
- wykazujesz inicjatywę w działaniach i umiesz wyznać sobie celów do osiągnięcia,
- jesteś komunikatywny/a i otwarty/a na nowe doświadczenia,
- chcesz się rozwijać zawodowo w obszarze sprzedaży do Klienta Biznesowego.

To znaczy, że jesteś odpowiednim Kandydatem na to stanowisko!

Oferujemy

- pracę w gronie pasjonatów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą,
- dużo samodzielności, ale i wsparcia,
- złożoność projektów rosnąca wraz z Twoim doświadczeniem,
- szanse zdobycia szerokiego doświadczenia i rozwoju na wielu płaszczyznach,
- odpowiednie wynagrodzenie (podstawa + prowizje),
- pyszną kawę :)

Prosimy również o umieszczenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".