Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Barczewo
    (11-010)

Praca na stanowisku Automatyk

Barczewo

, PBMiPB KAMAL SP. Z O.O.

Automatyk
Barczewo

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo „KAMAL” w Bydgoszczy zatrudni osobę do zakładu w Barczewie k / Olsztyna na stanowisko : automatyk
1. Opis stanowiska:
• diagnozowanie i naprawa usterek
• dbanie o powierzony sprzęt kontrolno – pomiarowy, ochronny
• nadzorowanie i koordynowanie czynności konserwacyjno – remontowych;

Wymagania

• wykształcenie techniczne, preferowany kierunek elektryk, automatyk;
• doświadczenie z zakresu mechaniki, automatyki przemysłowej;
• mile widziana znajomość środowiska Step7, programowanie sterowników PLC;
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
• uprawnienia SEP do 1 kV;
• znajomość środowiska MS Office;
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
• możliwość pracy w systemie 2-zmianowym.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
• pracę wymagającą dużej samodzielności;
• atrakcyjne wynagrodzenie
• prywatną opiekę medyczną