Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Nowa Sól
    (67-100)

Praca na stanowisku specjalista ds. logistyki - j. niemiecki

Nowa Sól

, Randstad Polska Sp. z o.o.

specjalista ds. logistyki - j. niemiecki
Nowa Sól

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej , zlokalizowanej w okolicach Zielonej Góry, woj. lubuskie, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

specjalista ds. logistyki

Zakres obowiązków:
• kontrola zabezpieczeń materiałowych, planowanie i zamawianie materiałów do produkcji
• analiza możliwości realizacji zleceń produkcyjnych
• współpraca z dostawcami i klientami firmy,
• ścisła współpraca z magazynem oraz działem sprzedaży
• analiza przepływu materiałów i półproduktów w procesie produkcyjnym,
• optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze logistyki (zaopatrzenie, przepływ materiałów i komponentów wewnątrz firmy)
• współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi

Wymagania

• preferowane wykształcenie wyższe (ekonomia, transport, logistyka)
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (dysponent / logistyk / planista produkcji)
• dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
• mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP
• umiejętność analitycznego myślenia
• samodzielność, komunikatywność
• dyspozycyjność
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel

Oferujemy

• umowa o pracę
• atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + premia)
• możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \\\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.\\\"