Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Warszawa

, CHARTER SP Z O.O.

SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
Warszawa

Opis stanowiska

Charter Sp. z o.o.

wiodący polski przewoźnik z branży chłodniczej poszukuje osób na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Urszulin (pow. grodziski)
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:

obsługa Klientów firmy,
przyjmowanie, planowanie i monitorowanie realizacji zleceń,
koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych,
optymalizacja kosztów realizacji zleceń,
dbanie o prawidłowy przepływ informacji,
kompletowanie i ewidencjowanie dokumentacji,
współpraca z zagranicznymi Oddziałami firmy w ramach realizowanych zadań,
zarządzanie flotą samochodową firmy.

Wymagania

wykształcenie min. średnie,
minimum roczne doświadczenie w branży transportowej,
płynna znajomość języka rosyjskiego - warunek KONIECZNY (!!!),
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego rzeczy, czasu pracy i jazdy kierowców,
dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w grupie,
umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,
umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy

wynagrodzenie w zależności od efektów,
pracę w międzynarodowym środowisku,