Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Tarnów
    (08-470)

Praca na stanowisku Produkcja

Tarnów

, Sanpro Job Service BPO

Produkcja
Tarnów

Opis stanowiska

Sanpro JOB Service BPO – Agencja Pracy Tymczasowej (numer w rejestrze zatrudnienia 2360), poszukuje dla swojego Klienta osób do wykonywania:

Czynności Pomocniczych przy produkcji

Miejsce zlecenia: Tarnów

Wymagania

* książeczka sanepidowska z aktualnymi badaniami,
* gotowość do wykonywania czynności w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym (po 8 godz.),
* umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie.

Oferujemy

*Terminowe wynagrodzenie;
*Umowę zlecenia;
*Pakiety ubezpieczeń indywidualnych i grupowych;
*stałą opiekę Koordynatora.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)"