Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Obsługa Klienta 8-16, pn-pt blisko Galerii Arkadia

Warszawa

, TOOLIP HR SP. Z O.O SP.K

Obsługa Klienta 8-16, pn-pt blisko Galerii Arkadia
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. Spółka Komandytowa wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8268 powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby Kontrahentów związanych z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Warszawa- Praga Północ ( blisko Ronda Starzyńskiego)

Projekty wydawniczy- projekt obsługowo sprzedażowy ( rozmowy z Klientami stałymi oraz potencjalnymi)

Godziny pracy :
• Poniedziałek- piątek w godz. 8-16

Opis stanowiska:
• Rozmowy telefoniczne z Klientami firmy wydawniczej
• Projekty: wprowadzanie promocji, przedłużanie umów, sprzedaż nowych artykułów wydawniczych

Wymagania

• Gwarantowana podstawa w zależności od ilości dni roboczych od 2000 brutto+ dodatki finansowe i materialne
• Stawka podstawowa 12 zł/ h brutto nie zależnie od efektywności
• Gwarantowane prowizje sprzedażowe (szczegółowo omawiane na szkoleniu);
• Bogaty system motywacyjny;

Kogo szukamy/oczekujemy:
• Osoby pełnoletnie oraz dyspozycyjne;
• Kandydaci posiadający dobrą dykcję jak również umiejętność swobodnego działania w obsłudze komputera- warunek konieczny;
• Zorientowania na cele prowadzonego projektu;
• Kandydaci szukający pracy na okres min. 3 miesięcy lub dłużej;

Oferujemy

• Pełne szkolenie na stanowisku Konsultanta trwające do 5 dni po 6-8 godzin;
• Szkolenie zostanie wliczone do wynagrodzenia (omawiane na spotkaniu)
• Opiekę trenerską;
• Umowę cywilnoprawną;
• Stałość projektu;