Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Głogówek
    (48-250)

Praca na stanowisku Konsultant ds. rekrutacji z j.niemieckim

Głogówek

, Konsultant ds. rekrutacji z j.niemieckim

Konsultant ds. rekrutacji z j.niemieckim
Głogówek

Opis stanowiska

Firma EURO LABORA (nr certyfikatu 7061) zajmująca się pośrednictwem pracy krajowej i zagranicznej przyjmie do swojego biura w Głogówku osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- umawianie Kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne
- rekrutacja pracowników niższego i wyższego szczebla
- prace administracyjne
- wstępna selekcja nadesłanych aplikacji i kontakt z wybranymi Kandydatami
- tworzenie profilu kandydata w języku niemieckim

Wymagania

- wysokie umiejętności interpersonalne
- znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
- motywacja i zaangażowanie
- bardzo dobra obsługa komputera, Word, Excel, Outlook
- bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładności oraz rzetelności

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w agencji pośrednictwa pracy
- prace w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie pensja stała + prowizja
- pracę w młodym, dynamicznym zespole