Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy B2B sprzętu biurowego

Szczecin

, ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Przedstawiciel Handlowy B2B sprzętu biurowego
Szczecin

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela handlowego B2B sprzętu biurowego

Nr ref. b2b/szc/2016
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- sprzedaż urządzeń biurowych,
- sprzedaż usług związanych z telewizją przemysłową,
- budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi,
- pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera, MS Word, MS Excel,
- prawo jazdy kategorii B,
- wysokie umiejętności interpersonalne i dobra aparycja
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla Klientów biznesowych (B2B).

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie działu technicznego.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.