Branża

  • Internet / E-commerce / Nowe media

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Chociwel
    (73-120)

Praca na stanowisku Instalator/serwisant sieci internetowych

Instalator/serwisant sieci internetowych
Chociwel

Opis stanowiska

Levnet Sp. z o.o. poszukuje osób kreatywnych, odważnych, szukających nowych
wyzwań oraz chcących odnieść sukces w branży internetowo-telewizyjnej.

W chwili obecnej prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Oferta kierowana jest do osoby z okolic lub miejscowości:

Maszewo, Chociwel, Ińsko, Dobrzany, Węgorzyno

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail
Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Wymagania

OBOWIĄZKI:
Podłączanie klientów do sieci dostępowej LAN/Wlan
Podłączanie i obsługa klientów z projektów z Przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu
Usługi serwisowe
Bieżący monitoring sieci dostępowej
Rozbudowa sieci dostępowej
Konserwacja sieci dostępowej
Usuwanie awarii
Raportowanie wyników
Inne zadania wynikające z bieżącej administracji sieci dostępowej
Wykonywanie czynności reklamowych i marketingowych w tym pozyskiwanie klientów
WYMAGANIA:
Dobra znajomość komputerów i systemów operacyjnych rodziny Windows
Znajomość rozwiązań sieciowych
Prawo jazdy kat. B
Dbanie o powierzone mienie służbowe, w tym samochód, narzędzia
Dyspozycyjność
Wysoka kultura osobista
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Znajomość systemów Mikrotik mile widziana
Wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań sieciowych: radiowych, kablowych i światłowodowych

Oferujemy

OFERUJEMY:
Atrakcyjny system wynagrodzeń w tym umowę o prace
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na samodzielnym stanowisku
Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód, sprzęt instalacyjny, laptop, telefon
Bezpłatne szkolenie
Wsparcie techniczne osób prowadzących