Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Praktyka w dziale rekrutacji i administracji

Bielsko-Biała

, Adecco Poland

Praktyka w dziale rekrutacji i administracji

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego biura on-site w Bielsku- Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Wapienica

Wymagania

• zainteresowanie zagadnieniami rekrutacyjnymi i/lub administracyjnymi
• rozwinięte umiejętności interpersonalne
• doskonałe umiejętności organizacyjne
• dobra znajomość pakietu MS Office
• entuzjazm, motywacja i zaangażowanie
• elastyczność i inicjatywa

Oferujemy

• możliwość odbycia bezpłatnej praktyki w renomowanej firmie
• dla najlepszych praktykantów możliwość zatrudnienia w strukturach firmy
• udział w realizacji przedsięwzięć o charakterze rekrutacyjnym i administracyjnym
• miłą atmosferę w pracy
• praktyki odbywają się od poniedziałku do piątku - elastyczne godziny pracy
• możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.