Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Kontroler jakości dostaw

Bielsko-Biała

, Trenkwalder

Kontroler jakości dostaw

Opis stanowiska

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, śląskie
nr ref.: DYSGE/GEB/1114

OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie raportów z przeprowadzonej kontroli,
- reklamowanie komponentów niezgodnych do dostawców oraz nadzór nad bieżącymi reklamacjami,
- kontrolowanie dostaw przychodzących do zakładu oraz weryfikowaniu ich pod kątem wymagań jakościowych i zgodności z zamówieniem.

Wymagania

- wykształcenie średnie (preferowane kierunki techniczne),
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- obsługa podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, średnicówka, wysokościomierz, itp.),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- sumienność,
- dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
- pracę w systemie 1-zmianowym,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”