Branża

  • Inne

Oczekiwane wykształcenie

  • Podstawowe

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Hostessa - Łódź

Opis działalności firmy

Human Pro Sp. z o.o. jest agencją pracy i doradztwa personalnego, wpisaną do krajowego rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3502. Human Pro działa w sferze nowoczesnych rozwiązań kadrowych, rozwoju personelu i doradztwa dla firm.

Hostessa - Łódź
Łódź

Opis stanowiska

Human Pro Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży spożywczej, aktualnie poszukujemy Kandydatów/-tki na stanowisko:

Hostessa

Miejsce pracy: Łódź, ul. 3 Maja

Opis stanowiska:

  • promowanie produktu (degustacja słodyczy);

  • udzielanie informacji o produkcie;

  •  zachęcanie osób do kupna słodyczy;

Wymagania

  • miła aparycja;
  • dyspozycyjność w dniach 3-4.02.2016 od godz. 11:00-16:00
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista;

  • rzetelność i sumienność;

  • wysoka motywacja do pracy;

  • aktualne książeczka sanepidowska;

  • preferowani studenci lub osoby uczące się;

Oferujemy

  • umowę zlecenie

  • pracę na rzecz lidera rynku;

  • stawkę 9 zł/netto/h.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@humanpro.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.