Branża

  • Kontrola jakości

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Cała Polska

, Globetek Sp. z o.o.

Opis działalności firmy

BLOKADA PRACODAWCY - SPRAWDZIĆ EMAIL UŻYTKOWNIKA

Inżynier Jakości
Cała Polska

Opis stanowiska

  • Identyfikowanie, analizowanie oraz rozwiązywanie problemów jakościowych,
  • Obsługa reklamacji (wewnętrznych /zewnętrznych),
  • Kontakt z przedstawicielem klienta,
  • Wdrażanie i utrzymywanie jakości produkcji wyrobów,
  • Przeprowadzanie audytów produktu oraz procesu, a także nadzór nad działaniami korygującymi,
  • Opracowywanie, nadzorowanie i uaktualnienie dokumentacji jakościowej,
  • Udział w audytach zewnętrznych,
  • Zlecanie i analizowanie pomiarów,
  • Udział w tworzeniu P-FMEA.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – warunek konieczny,
  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Jakości,
  • Doświadczenie we współpracy z klientem,
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność analizy pomiarów przestrzennych,
  • Znajomość zagadnień związanych z: APQP, FMEA, 8D, SPC, MSA, PPAP/EMPB, SPC,
  • Znajomość systemów zarządzania jakością: ISO TS 16949, ISO14001, VDA, QS 9000
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Program szkoleń (w tym szkoleń językowych), możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Dla najlepszych możliwość awansu wewnątrz firmy.