Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku RZEŹNIK- TRYBOWANIE LUB KLASOWANIE SZYNEK WIEPRZOWYCH NA STO

Katowice

, Perspektiva

RZEŹNIK- TRYBOWANIE LUB KLASOWANIE SZYNEK WIEPRZOWYCH NA STO
Katowice

Opis stanowiska

Miejsce: HOLANDIA miasto Weert, Oss, Schijndel
OBOWIĄZKI I MIEJSCE PRACY:
Obecnie dla naszych holenderskich partnerów pilnie poszukujemy wykwalifikowanych rzeźników do pracy w zakładach mięsnych w Holandii przy trybowaniu lub klasowaniu szynek wieprzowych

Wymagania

• Min. rocznego doświadczenia na stanowiskach związanych z trybowaniem szynek wieprzowych
• Dobry stan zdrowia.
• Mile widziane ukończenie szkoły kierunkowej.

Oferujemy

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH POZOSTAŁYCH OFERT:
• Klasowanie wołowiny, Rotterdam;1200 do 1400 euro netto/4 tygodnie (13 wypłat/rok)
• Trybowanie szynek/akord – WYSOKIE ZAROBKI; Oudewater; 1300 do 2200 euro netto (13 wypłat/rok),
• Rozbiór półtusz i trybowanie poszczególnych elementów; Tilburg, Netersel; 1300 euro netto (13 wypłat/rok)

• Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich
• Wynagrodzenie na trybowaniu na poziomie 1200-1300 euro netto/ co cztery tygodnie przy wymiarze godz 144-150
• Wynagrodzenie na klasowaniu na poziomie 1000-1100 euro netto/ co cztery tygodnie przy wymiarze godz 144-150
• Zagwarantowane zakwaterowanie
• Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.
• Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
• Opieka polskich koordynatorów.

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESŁANIE CV lub kontakt telefoniczny 515818346 (poniedziałek-niedziela, 08.00 - 20.00).

Ogłoszenie pobrane z serwisu Lento.pl