Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Service Engineer

Kraków

, AERO-GSE

Service Engineer
Kraków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- zapewnienie obsługi lub obsługa techniczna sprzętu i urządzeń
- analiza przyczyn niesprawności sprzętu i urządzeń zgodnie z normami technicznymi
- planowanie, uzgadnianie oraz przeprowadzanie technicznych szkoleń dla użytkowników przy dostawie zakupionego sprzętu i urządzeń do klienta.
- zapewnienie sprawnej obsługi gwarancyjnej
- opracowywanie dokumentacji technicznej produktów
- współpraca ze Specjalistami ds. sprzedaży w zakresie technicznych aspektów oferowanego sprzętu i urządzeń
- dbanie o relacje z użytkownikami, w tym analiza zdolności produkcyjnych klienta, rozwijanie dalszych relacji biznesowych

Wymagania

- wykształcenia technicznego (preferowane inżynier mechanik)
- mile widziane praktyczne doświadczenie w wymaganym zawodzie
- znajomość technicznego języka angielskiego,
- umiejętności diagnozowania i naprawiania usterek mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych i związanych z elektroniką
- mile widziane doświadczenie w AGS (airport ground support).
- gotowość do wyjazdów służbowych
- znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie