Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Recepcjonista

Warszawa

, Centrum Edukacji i Biznesu

Recepcjonista
Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klienta i koordynowanie pracy Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego. Praca od 1 kwietnia

Opis stanowiska:
Przyjmowanie rezerwacji poprzez system.
Kontakt z uczestnikami szkoleń.
Dbanie o prawidłowe ustawienie sal zgodnie z zamówieniem i agendą.
Obsługa sprzętu w salach.
Oznaczanie sal zgodnie z zamówieniem
Rozstawianie przerw kawowych.
Koordynowanie przerwy obiadowej.
Reagowanie w nagłych problematycznych sytuacjach.
Nadzór nad przebiegiem organizowanych spotkań.
Tworzenie raportów, uzupełnianie baz na potrzeby klienta itp.

Wymagania

Minimum 2-letniego doświadczenia w zakresie pracy na stanowisku recepcjonisty.
Wysokich umiejętności komunikacyjnych.
Znajomości j. angielskiego w stopniu bardzo dobrym (w mowie i piśmie).
Dobrej znajomości systemu operacyjnego MS Office.
Wysokiej samoorganizacji pracy.
Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów.
Dyspozycyjności, zaangażowania i dbałości o szczegóły.
Dbanie o bardzo dobry wizerunek firmy.
Zapału i energii do pracy.
Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

• Zatrudnienie na zasadzie umowy zlecenia, po okresie próbnym podpisanie umowy o pracę;
• Możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
• Stałe wynagrodzenie;
• Dobrą atmosferę w miejscu pracy;