Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Bydgoszcz
    (85-001)

Praca na stanowisku Koordynator ds. transportu

Bydgoszcz

, Etif Polska

Koordynator ds. transportu
Bydgoszcz

Opis stanowiska

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Swojego Klienta międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

Koordynowanie transportu wewnętrznego i zewnętrznego,
Współpraca i wsparcie innych działów w firmie,
Organizacja pracy zespołu transportowego,
Kontakt z zagranicznymi komórkami firmy,
Dbanie o flotę transportową firmy,
Monitoring wysyłek i kontakt z odbiorcą,
Sporządzanie dokumentów niezbędnych do wysyłki,
Optymalizacja kosztów transportu,

Wymagania

Minimum średnie wykształcenie,
2 lata pracy w dziale transportu w firmie produkcyjnej,
Znajomość zagadnień z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej,
Znajomość branży technicznej (mile widziana)
Uprawnienia dźwigowe (mile widziane),
Język angielski – biegły,
znajomość pakietu MS Office,
Prawo jazdy kat. B,
Dobra organizacja pracy,
Zadaniowe podejście do obowiązków,
Doświadczenie w kierowaniu zespołem;

Oferujemy

praca w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
bogaty pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, pakiet multisport, karty podarunkowe, bony świąteczne itp.)
możliwość rozwoju zawodowego,
pracę w zgranym zespole;

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 6943