Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Płock
    (09-400)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista IT

Płock

, E-integra Sp. z o. o.

Młodszy Specjalista IT
Płock

Opis stanowiska

Firma e-integra sp. z o. o. poszukuje do pracy w Płocku kandydatów na stanowisko: MŁODSZY SPECJALISTA IT

Wymagania

- wykształcenia wyższego - profil informatyczny
- znajomości sprzętu komputerowego
- mile widziane doświadczenie w pracy Helpdesk oraz doświadczenie w pracy ze środowiskiem active directory
- mile widziana znajomość systemów i urządzeń na stacjach paliw
- dobrej znajomości Windows 7/8/10 oraz MS Office 2007/2010/2013
- wysokiej kultury osobistej, komunikatywności, umiejętności rozwiązywania problemów
- nastawienia na skuteczność oraz terminowość realizowanych zadań
- znajomości języka angielskiego
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy

- umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń
- uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy i na wykorzystanie ich w procesie rekrutacji prowadzonym przez e-integra Sp. z o.o. z siedzibą w Płocku. Oświadczam, że jestem świadomy(a) przysługującego mi prawa do poprawiania i dostępu do moich danych osobowych, a także dobrowolności ich podania”