Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Tarnów
    (08-470)

Praca na stanowisku Czynności sortowacza

Tarnów

, Sanpro Job Service BPO

Czynności sortowacza
Tarnów

Opis stanowiska

Sanpro JOB Service – Agencja Pracy Tymczasowej (numer w rejestrze zatrudnienia 2360), poszukuje dla swojego Klienta osób do wykonywania:

Czynności pomocnicze przy sortowaniu i pakowaniu frytek

Czynności:
* Pakowanie wyrobów zapakowanych w opakowania jednostkowe w kartony,
* Rozkładanie, układanie kartonów, pakownie wyrobów w opakowaniach jednostkowych do kartonów,
* Przebieranie frytek i owoców na taśmie selekcyjnej do jakości wymaganej specyfikacją.
* Zasyp półfabrykatów na taśmę selekcyjną lub podajnik wibracyjny przy pomocy wywrotnicy.
* Mycie i dezynfekcja urządzeń, pomieszczeń zgodnie z instrukcją utrzymania higieny

Wymagania

* Książeczka sanepidowska z aktualnymi badaniami,
* Gotowość do wykonywania czynności w systemie 3 zmianowym, czterobrygadowym (po 8 godz.),
* Umiejętność współpracy w zespole, zaangażowanie.

Oferujemy

* Terminowe wynagrodzenie;
* Umowę zlecenia;
* Pakiety ubezpieczeń indywidualnych i grupowych;
* Stałą opiekę Koordynatora.
* Miejsce zlecenia: Tarnów