Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Słubice
    (09-533)

Praca na stanowisku koordynator zaopatrzenia magazynowego

Słubice

, Randstad Polska Sp z o.o.

koordynator zaopatrzenia magazynowego
Słubice

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kostrzynie nad Odrą , woj.lubuskie, obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
-zapewnienie dostępności materiałów do produkcji
-optymalizacja zapasów od dostawców zewnętrznych oraz podwykonawców
-zarządzanie zleceniami od poddostawców
-standaryzacja procesu zamówień i składowania komponentów zakupowych
-zarządzanie pracą podległego zespołu
-prowadzenie dokumentacji magazynowej
-wdrożenie i monitorowanie wskaźników zakupowych

Wymagania

-wykształcenie min. średnie
-minimum 2 -letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży automotive lub tworzyw sztucznych)
-doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem
-znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
-znajomość j. włoskiego - mile widziana
-znajomość SAP
-znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

-umowa o pracę
-możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie