Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Praktykant/ka HR

Gdańsk

, PERSPECTA

Praktykant/ka HR
Gdańsk

Opis stanowiska

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie w związku z kolejną edycją programu bezpłatnych praktyk „Praktyki na Start” poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 02/2016
Miejsce pracy: Gdańsk/ Home Office

Zakres obowiązków:
 Pomoc przy realizacji projektów szkoleniowych: opracowywanie materiałów promujących, współtworzenie programów, publikacja ogłoszeń na portalach internetowych, asystowanie przy szkoleniach
 Wsparcie przy procesach rekrutacyjnych: tworzenie i publikowanie ogłoszeń, wstępna weryfikacja i dobór kandydatów
 Współdziałanie w projektach badawczych min.: badania marketingowe typu tajemniczy klient, opinii publicznej
 Przygotowywanie analiz rynku na potrzeby projektowe
 Monitoring zamówień publicznych oraz wsparcie przy ich realizacji
 Wsparcie bieżących zadań biura

Wymagania

 Wykształceniem min. średnie
 Zainteresowanie tematyką zarządzania zasobami ludzkimi
 Doskonała znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)
 Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
 Samoorganizacja i aktywna postawa
 Własny komputer oraz dostęp do Internetu

Oferujemy

 Umowę o praktyki studenckie lub zawodowe
 Rozwój wiedzy na temat branży HR oraz zdobycie nowych umiejętności
 Złożony program praktyk oraz wsparcie opiekuna
 Elastyczny czas pracy, pozwalający na pogodzenie praktyk z innymi zajęciami (głównie praca zdalna przez Internet, ale również w siedzibie firmy)
 Dla osób zaangażowanych i aktywnych bezpłatny udział w szkoleniach otwartych oraz referencje