Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Bad Sobernheim
    (Niemcy)

Praca na stanowisku Pomocnik rcepcji

Bad Sobernheim

, AIC Recruitment

Pomocnik rcepcji

Opis stanowiska

Hotel czterogwiazdkowy położony w okolicach Frankfurtu nad Menem. Hotel słynie w Niemczech ze świetnej kuchni, wspaniałej atmosfery, ekskluzywnych wnętrz i pięknych terenów rekreacyjnych wokół ośrodka. Hotel jest corocznym laureatem prestiżowych nagród w branży hotelarskiej. Aktualnie hotel zatrudni pomocnika recepcji ze znajomością j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
  • solidność,
  • pracowitość,
  • uczciwość,
  • miła aparycja,
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę podpisywanej bezpośrednio z pracodawcą,
  • pensję miesięczną w wysokości 1200 Euro na rękę plus premia roczna 1200 Euro
  • bezpłatny samodzielny pokój,
  • bezpłatne częściowe wyżywienie bezpłatne,
  • bardzo dobre warunki pracy oraz możliwość zdobycia doświadczenia w jednym z najznamienitszych obiektów hotelarskich w Niemczech