Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Radom
    (26-600)

Praca na stanowisku Cieśla konstrukcyjny

Radom

, JobbAssistanse AS

Cieśla konstrukcyjny
Radom

Opis stanowiska

Jobbassistanse AS to norweska, stabilna firma założona w 2009r. Naszym celem jest wspieranie norweskich firm w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Dbamy o to by nasi pracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju swoich umiejętności i podwyższania kwalifikacji.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

CIEŚLA KONSTRUKCYJNY

Wymagania

- minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie
- udokumentowane doświadczenie w budowie domów drewnianych-szkieletowych
- udokumentowane doświadczenie w budowie domów z bali
- umiejętność czytania rysunków technicznych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego – warunek konieczny
- referencje oraz udokumentowany staż pracy w zawodzie
- doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- legalne zatrudnienie na norweskich warunkach
- atrakcyjne wynagrodzenie
- świadczenie urlopowe
- pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pracą za granicą
- miejsce pracy okolice Drammen, okolice Oslo
- zakwaterowanie za dodatkową opłatą

SPOSÓB APLIKOWANIA:
CV w języku polskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych na potrzeby rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.