Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Monter/mechanik z językiem niemieckim

Lublin

, Bonus Sp. Z o.o.

Monter/mechanik z językiem niemieckim
Lublin

Opis stanowiska

Polska firma zatrudni pracowników na stanowisko: monter/mechanik maszyn.
Start: 8/02/2016
Miejsce pracy: Kunzmann i Bad Liebenwerda.

Opis stanowiska:
- prace mechaniczne: montaż linii napełniającej (transportującej) pojemniki,
- praca po 8 h dziennie,
- możliwe nadgodziny.

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny),
- doświadczenie w pracach mechanicznych/montażowych.

Oferujemy

- stawka godzinowa 30-35 zł netto,
- darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach (zorganizowane przez Pracodawcę),
- darmowy dojazd z polski do Niemiec,
- darmowy transport z hotelu na miejsce pracy,
- odzież pracownicza zapewniona przez pracodawcę,
- terminowa wypłata wynagrodzenia,
- możliwość zaliczki.