Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Spawacz TIG

Gdańsk

, Partnerzy Biznesu
zakończona
Opublikowane 2016-02-04 11:07:24

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Spawacz TIG
Gdańsk

Opis stanowiska

Firma Partnerzy Biznesu z ugruntowaną pozycją na polskim rynku pracy , zatrudni pracowników na st. Spawacz Tig

Wymagania

- Doświadczenie w zawodzie minimum 2 lata
- Aktualne uprawnienia spawalnicze
- Sumienność
- Dyspozycyjność do podjęcia współpracy od zaraz

Oferujemy

-Stałą współpracę w szeregach naszej firmy
-Konkurencyjne wynagrodzenia .
-Zatrudnienie w formie umowy o pracę
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.