Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Praca na stanowisku Asystentka działu handlowego (klient niemieckojęzyczny)

Jaworzno

, NEWA Consulting

Asystentka działu handlowego (klient niemieckojęzyczny)
Jaworzno

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

reprezentowanie firmy w kontaktach z przedstawicielami klienta
wsparcie realizacji zamówień
współpraca z działami: projektowym, logistyki i księgowym

Wymagania

biegła w mowie i piśmie znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziana znajomość języka angielskiego
dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
bardzo dobra organizacja pracy
umiejętność zdobywania i analizowania informacji
komunikatywność, odpowiedzialność

Oferujemy

umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
pakiet świadczeń dodatkowych
praca w dynamicznym zespole