Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku KT HOME

Gdańsk

, KT HOME Sp. z o. o.

KT HOME
Gdańsk

Opis stanowiska

Pozyskiwanie ofert sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości.
Kompleksowa obsługa klientów: kontakt telefoniczny oraz osobisty z Klientem, prezentacja nieruchomości, budowanie długotrwałych relacji.
Weryfikacja dokumentacji prawnej nieruchomości.
Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wzorową postawę i perfekcyjna obsługę Klienta

Wymagania

Pozytywnego nastawienia do życia, entuzjazmu i ambicji w pracy.
Profesjonalizmu i wysokiej kultury osobistej.
Umiejętności organizacji własnej pracy i samodzielności.
Komunikatywności, wysokich zdolności interpersonalnych i negocjacyjnych.

Mile widziane:

Doświadczenie w branży nieruchomości lub w handlu.
Język angielski lub inny język obcy.
Prawo jazdy.

Oferujemy

Elastyczny system wynagrodzeń, dostosowanych do Twoich oczekiwań (podstawa i prowizja, lub sama prowizja).
Wysokie zarobki uzależnione od efektów prac.
Komfortowe i nowoczesne warunki pracy.
Wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę profesjonalnego zespołu doświadczonych pracowników.
Narzędzia do pracy: nowoczesny smartfon z dostępem do internetu i rozmowami no limit, laptop, aparat fotograficzny, miejsce do pracy z pełnym wyposażeniem w nowoczesnym i eleganckim biurze.
Dogodne i elastyczne warunki godzin pracy