Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Lublin

, Voice Net

Doradca Klienta
Lublin

Opis stanowiska

Firma VOICE NET Sp. z o.o. niezależny operator telekomunikacyjny. zatrudni:

REGIONALNYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH ds. klientów biznesowych
Region: lubelski

Opis stanowiska:
•praca z listą umówionych klientów
•koordynacja działań promocyjnych
•realizacja założonych celów sprzedażowych
•rozwój sprzedaży na powierzonym terenie
•budowanie i utrzymywanie długotrwałych i pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania

doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
znajomość rynku telekomunikacyjnego
•łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami
•ambicja, upór, zaangażowanie
•skuteczność w działaniu, orientacja na wynik
•prawo jazdy kat. B

Oferujemy

•stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•warunki wynagrodzenia podzielone na część stałą i zmienną
•ambitną, atrakcyjną pracę z wyzwaniami
•możliwość rozwoju zawodowego
•niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."