Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Jelcz-Laskowice

, Work Express

Pracownik Produkcji

Opis stanowiska

Agencja Pracy Work Express Sp. z o. o. to zespół specjalistów dbających o rozwój Twojej kariery zawodowej (certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego).

Aktualnie dla swojego Klienta, producenta tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

- wytwarzanie produktów zgodnych z instrukcją kontroli i instrukcją stanowiskową
- bieżący nadzór i podstawowa obsługa maszyn produkcyjnych
- kontrola wizualna komponentów
- pakowanie
- prace porządkowe na stanowisku pracy

Wymagania

- zdolności manualne
- zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych
- gotowość do pracy 3 zmianowej
- przestrzeganie instrukcji i zasad BHP

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (w jej ramach m. in. pełne oskładkowanie i ubezpieczenie, płatne urlopy, wyższe stawki za nadgodziny i godziny nocne)
- możliwość STAŁEGO zatrudnienia w Firmie Klienta rodzenie oraz podwyżka po 3 miesiącach pracy
- premie jakościowe
- pracę od poniedziałku do piątku z dobrowolną możliwością pracy w nadgodzinach
- 3-zmianowy system pracy
- dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników
- profesjonalną, życzliwą obsługę ze strony Agencji Pracy
- możliwość skorzystania z dofinansowanego TRANSPORTU na trasie: Bierutów, Przeczów, Mikowice, Biskupice Oł.,Wójcice, Minkowice Oł., Kopalina, Piekary, Głębocko, Grodków, Kolnica, Owczary, Chwalibożyce, Godzikowice, Strzelin, Stary Wiązów, Wiązów, Jędrzychowice, Brzezimierz, Gaj Oławski, Oława, Brzeg, Gać, Godzikowice.

Prosimy o dopisanie w swojej aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami".