Branża

  • Inżynieria / Technika

Lokalizacje

  • Poznań
    (60-942)

Praca na stanowisku TECHNOLOG BETONU-Laborant

Poznań

, Strokol Deutsch-Polnische Personalberatung

TECHNOLOG BETONU-Laborant
Poznań

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta producenta prefabrykatow oraz betonu towarowego poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko kierownicze

TECHNOLOG BETONU lub Laborant Betonu

Nr referencyjny: DE 2015/ Tb
Miejsce pracy: Niemcy Poludniowe okolice miasta Heidelberg
Zatrudnienie: umowę o pracę

Obowiązki:

1. Projektowanie składów mieszanek betonowych: Beton towarowy
2. Optymalizacja receptur mieszanek betonowych
3. Przeprowadzanie testów i badań wyrobów
5. Kontrola jakości produkowanego betonu

Wymagania

1. Wykształcenia techniczne o profilu budowlanym lub inżynierii materiałowej
2. Wiedzy z zakresu technologii
3. Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku technologa betonu, w laboratorium budowlanym lub w kontroli jakości lub podobne
4. Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym B2, osoby ze znajomoscia na poziomie B1 otrzymaja intensywny kurs nauki j. niemieckiego
5. Prawo jazdy

Oferujemy

1. Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer oraz kolezenska atmosfere pracy
2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia
3. Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji
4. Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
5. Koszty przejazdu na rozmowę pokrywa pracodawca
6. Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją