Branża

  • IT – software

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Programista

Opis działalności firmy

Artefakt to dynamicznie rozwijająca się agencja marketingu interaktywnego, z siedzibą we Wrocławiu. Główne obszary działalności agencji: Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem linków sponsorowanych Google Adwords Projektowanie i wdrażanie serwisów internetowych opartych o systemy zarządzania treścią (CMS) Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych Usługi doradcze związane z promocją internetową Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania Marketing w serwisach społecznościowych Marketing szeptany Copywriting oraz e-pr.

Programista
Wrocław

Opis stanowiska

Do obowiązków pracownika należeć będzie m.in.:

  • projektowanie i budowa serwisów www w oparciu o obowiązujące standardy,
  • programowanie aplikacji webowych,
  • rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji klienckich.

Wymagania

  • dobra znajomość PHP5, MySQL, JS / jQuery, CSS, HTML 5,
  • znajomość dowolnego frameworka / CMS'a,
  • umiejętność pracy w zespole.

    MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ:
  • CMS Drupal lub WordPress,
  • Zend framework,
  • Wzorzec MVC,
  • Systemu wersjonowania plików GIT/SVN.

Oferujemy

Oferujemy stabilną pracę w dynamicznej agencji marketingu internetowego, w naszym biurze we Wrocławiu.