Branża

  • Zdrowie/uroda/rekreacja

Oczekiwane wykształcenie

  • Zasadnicze zawodowe

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Masażystka

Cała Polska

, Astral Limited

Masażystka
Cała Polska

Opis stanowiska

Astral International Limited od ponad 20 lat pomaga wszystkim, którzy marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zarówno zawodowego jak i finansowego, ale także prestiż zarezerwowany dla najlepszych.

Dla naszego Klienta,  który od ponad 50 lat zarządza SPA na luksusowych statkach pasażerskich poszukujemy pracowników na stanowisko:

MASAŻYSTKA

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie fizjoterapii lub
    certyfikat/ dyplom w zakresie masażu klasycznego
    (150- godzinny kurs obejmujący teorię i praktykę);
  • Certyfikaty a refleksoterapii, aromaterapii i innych
    technik masażu będą dodatkowym atutem;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do podpisania kontraktu na 9
    miesięcy;
  • Umiejętność pracy w wielokulturowym zespole;
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywna
    energia.

Oferujemy

  • Świetne zarobki;
  • Bezpłatne szkolenie w Londynie w Akademii
    Steiner, gdzie zdobędziesz wspaniałe
    doświadczenie i poszerzysz swoją wiedzę;
  • 9- miesięczny kontrakt;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu;
  • Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę
    medyczną na koszt armatora;
  • Niepowtarzalną okazję, aby zwiedzić świat;
  • Możliwość pracy w międzynarodowej załodze,
    oraz poznanie innych kultur;
  • Pomoc we wszystkich procedurach do wyjazdu.