Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Kraków (Kraków-Krowodrza)
    (31-355)

Praca na stanowisku Programista JAVA

Kraków (Kraków-Krowodrza)

, Orange Retail SA

Opis działalności firmy

Działamy od 1993 roku. Nasza oferta to usługi i produkty Orange oraz akcesoria do telefonów komórkowych.

Programista JAVA

Opis stanowiska

  • programowanie w języku Java
  • projektowanie rozwiązań IT
  • wspieranie testów przygotowanych narzędzi
  • sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • znajomość WebService'ów, XML, XML Schema
  • umiejętność projektowania interfejsów graficznych
  • dobra znajomość SQL (Oracle)
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premia dodatkowa
  • pakiet świadczeń: karta Multisport, dodatkowege ubezpieczenie, pakiet medyczny
  • narzędzia niezbędne do wykonywania zadań
  • rozwój zawodowy przy wsparciu doświadczonego zespołu
  • udziału w innowacyjnych projektach