Branża

  • IT

Oczekiwane wykształcenie

  • Inżynier

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Software Developer (Java)

Gdańsk

, NET PC SP. Z O.O.

Opis działalności firmy

Net PC to IT Software House, obecny na ogólnopolskim rynku informatycznym od 2000 roku. Specjalizuje się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla instytucji publicznych (w tym rządowych) i klientów biznesowych. Priorytetem firmy są zaawansowane technologicznie systemy, które spełniają indywidualne potrzeby klientów i przyczyniają się do ich rozwoju.
W NET PC lubimy trudne tematy programistyczne, bo to właśnie wyzwania pozwalają nam się rozwijać i codziennie cieszyć pracą, której daleko do monotonii. Programujemy w różnych technologiach, m.in.: PHP, .NET, JAVA (głównie EE), C#, HTML5, Angular2 i 4, Symfony. Budujemy aplikacje mobilne (hybrydowe i natywne) oraz integrujemy z innymi systemami klientów.

Software Developer (Java)
Gdańsk

Opis stanowiska

Do obowiązków zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

  • projektowanie, budowa oraz rozwój aplikacji (głównie w  JAVA i C#),
  • tworzenie dedykowanego oprogramowania na potrzeby naszych klientów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej oprogramowania.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe informatyczne
  • doświadczenie: w tworzeniu aplikacji w technologii Java SE i Java EE
  • kompetencje:
    • znajomość serwerów aplikacji: JBoss, Tomcat, mile widziane IIS,
    • znajomość narzędzi: Maven, XMLBeans,
    • znajomość framework'ów m.in.: JSF, Spring, Hibernate, FreeMarker,
    • znajomość relacyjnych baz danych: PostgreSQL, MSSQL, MySql,
    • znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo,
    • znajomość JavaScript, AJAX, JQuery, AngularJS,
    • dodatkowym atutem będzie znajomość  PHP, C# / ASP .NET oraz znajomość aplikacji ERP.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w młodym i rozwijającym się zespole,
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych),
  • możliwość rozwoju zawodowego i ambitne zadania,
  • umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy),
  • dogodny dojazd również komunikacją miejską - biuro blisko Dworca PKP/PKS,
  • niebanalne położenie biura i ładne widoki - Góra Gradowa,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • elastyczne godziny pracy (zaczynamy między 07:30 a 10:00)
  • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.