Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Pszczyna
    (43-200)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Handlowych

Pszczyna

, Team Prevent Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Handlowych
Pszczyna

Opis stanowiska

*zaangażowanie w realizację założonych celów i zadań
*umiejętność poszukiwania rozwiązań niestandardowych problemów
*umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
*otwartość na nowe wyzwania
*silna motywacja do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju Firmy
*umiejętność dobrej organizacji własnego czasu pracy
*dyspozycyjność i samodzielność
*łatwość wchodzenia w relacje biznesowe
*wysoka kultura osobista
*komunikatywność

Zakres obowiązków:
*praca w 75% w terenie
*nawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi Klientami
*budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami
*realizowanie założonych celów sprzedażowych
*sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży
*przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych
*analizowanie wiedzy o klientach i konkurencji

Wymagania

*doświadczenie w pracy w terenie
*doświadczenie w handlu aktywnym
*znajomość technik sprzedaży i negocjacji
*wykształcenie min. średnie
*dobra znajomość języka angielskiego
*znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
*prawo jazdy kat. B
*gotowość do odbywania podróży służbowych
*znajomość zagadnień jakościowych lub doświadczenie w motoryzacji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Nasza oferta jest skierowana do osób otwartych na zmiany i wdrażanie nowych rozwiązań, lubiących wyzwania, które chcą pracować w dużej organizacji w międzynarodowym środowisku. Oferujemy stałą pracę w prężnym zespole, w intensywnie rozwijającej się firmie oraz atrakcyjny system wynagrodzeń, jak i możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.