Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim

Lublin

, Antal International

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
Lublin

Opis stanowiska

Chcesz zdobyć nowe doświadczenia zawodowe, pracować w międzynarodowym środowisku i wykorzystywać swoje umiejętności językowe w codziennej pracy?
Prześlij swoje CV już teraz!

Zakres obowiązków:
- Obsługa procesów biznesowych Klientów niemieckojęzycznych w obszarze IT,
- Analiza problemów i poszukiwanie rozwiązań,
- Stały kontakt z klientem niemieckojęzycznym oraz współpraca z wewnętrznymi działami w firmie,
- Przygotowywanie raportów.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego (min. B2),
- Znajomość pakietu MS Office,
- Wysokie zdolności komunikacyjne,
- Kreatywność, zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów,
- Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy

- Umowa o pracę,
- Atrakcyje wynagrodzenie i bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
- Możliwość rozwoju zawodowego i współuczestniczenia w dynamicznym rozwoju firmy,
- Pakiet szkoleń,
- Możliwość wykorzystywania języków obcych w codziennej pracy.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antal International Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Ks. I. Skorupki 5, 00-564 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 496, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych – w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antal International Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”