Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Radom
    (26-600)

Praca na stanowisku KOSZTORYSANT

Radom

, PRB ZAWISZA SP. Z.O.O.

KOSZTORYSANT
Radom

Opis stanowiska

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Zawisza Sp. o.o. w Radomiu poszukuje kandydata na stanowisko

Obowiązki:
- sporządzenie kosztorysów budowlanych
- przygotowywanie ofert przetargowych
- analizowanie dokumentacji projektowej
- ustalanie i uzgadnianie danych technicznych, technologiocznych, organizacyjnych
- sporządzanie opisu robót

Wymagania

- bardzo dobra znajomość kosztorysowych
- dobra znajomość programów Autocad, Ms Office
- samodzielność i zaangażowanie na stanowisku kosztorysanta budowlanego
- doświadczenie w kosztorysowaniu prac budowlanych i robót wykończeniowych szczególnie w Dziale Wycen po stronie Generalnego Wykonawcy
- znajomość technologii prac budowlanych
- znajomość rysunku technicznego, umiejętności czytania i analizowania dokumentów projektowych
- umiejętność samodzielnego przygotowywania obmiarów

Oferujemy

- możliwość zdobycia doświadczenia w realizacji interesujących projektów
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
- zatrudnienie na podstawie umowy o prace

Prosimy o dopisanie następującej klauzulii: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)