Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Kalisz
    (06-461)

Praca na stanowisku Konsultant ds. rekrutacji

Kalisz

, Medcare24

Konsultant ds. rekrutacji
Kalisz

Opis stanowiska

Medcare24 Agencja Pracy Tymczasowej działająca w branży opieki nad osobami starszymi w krajach niemieckojęzycznych, aktualnie poszukuje do biura w Kaliszu Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:
Nr ref.: RK/KAL/11
Miejsce pracy: Kalisz
Opis stanowiska:
- samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych (weryfikacja predyspozycji kandydatów do pracy w opiece nad osobami starszymi niepełnosprawnymi, selekcja kandydatów),
redagowanie, zamieszczanie i stała aktualizacja ogłoszeń online i offline,
zarządzanie bazą kandydatów i kompletowanie dokumentów aplikacyjnych,
budowanie pozytywnego wizerunku marki Medcare24 wśród kandydatów, pracowników i klientów firmy.

Wymagania

- doświadczenie na stanowisku w dziale rekrutacji lub obsługi klienta,
- umiejętność nawiązywania i rozwijania kontaktów,
- wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków,
- doskonała organizacja pracy,
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników,
pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
możliwość rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).