Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Praktykant w internetowym sklepie motoryzacyjnym

Warszawa

, Sprzeglo.com

Praktykant w internetowym sklepie motoryzacyjnym
Warszawa

Opis stanowiska

Sprzeglo.com – specjalistyczny sklep motoryzacyjny online poszukuje nowego członka zespołu sprzedażowego. Naszych Pracowników traktujemy tak, jak chcielibyśmy, aby oni traktowali Klientów.

Czas trwania praktyk: 3 miesiące z możliwością późniejszego zatrudnienia

Obowiązki:
· sprzedaż części samochodowych drogą mailową oraz telefoniczną
· doradztwo w zakresie doboru części samochodowych
· weryfikacja poprawności doboru części przez Klientów
· budowa trwałych relacji z pozyskanymi Klientami
· przygotowywanie towaru do wysyłki
· wsparcie rozwoju sprzedaży online

Wymagania

· zainteresowanie motoryzacją
· żyłka do sprzedaży i profesjonalizm w pracy z Klientem
· dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
· komunikatywność i wysoka kultura osobista
· znajomość j języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
· znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
· mile widziani studenci i absolwenci średnich szkół samochodowych i mechanicznych

Oferujemy

· wynagrodzenie miesięczne 1000 zł
· możliwość stałego zatrudnienia po zakończeniu praktyk
· pracę w kameralnym zespole młodych osób
· możliwość rozwoju osobistego i wdrażania własnych pomysłów
· wysoki komfort pracy i przyjazną atmosferę